- M E R K M A L -
Kettenqualität:
Kettenfarbe: Stahl/Stahl
Material:
Ketten-Radversion: Standard
Ritzel-Version: Standard
Art der Kette: O-Ring
Ketten AFAM: XLR2
Anzahl der Kettenglieder:
passend für:
YAMAHA WR 250 Z 1991
YAMAHA WR 250 Z 1992
YAMAHA WR 250 Z 1993
YAMAHA WR 250 Z 1994
YAMAHA WR 250 Z 1995
YAMAHA WR 250 Z 1996
YAMAHA WR 250 Z 1997
| Item ID | 298032 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 3039547 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | |
| Content | 1 piece |
| Weight | 3340 g |
| Net weight | 3340 g |
| Dimensions | 382×284×52 mm |
SP 3039547 AFAM Chain Kit 520XLR2 14/52 Standard - Standard Rear Sprocket passend fuer YAMAHA WR 250
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping