- M E R K M A L -
Kettenqualität:
Kettenfarbe: Stahl/Stahl
Material:
Ketten-Radversion: Ultra-light
Ritzel-Version: Standard
Art der Kette: O-Ring
Ketten AFAM: XLR2
Anzahl der Kettenglieder:
passend für:
KAWASAKI KLX 250 R (KLX250D) 1993
KAWASAKI KLX 250 R (KLX250D) 1994
KAWASAKI KLX 250 R (KLX250D) 1995
KAWASAKI KLX 250 R (KLX250D) 1996
| Item ID | 297731 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 3039212 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | |
| Content | 1 piece |
| Weight | 2495 g |
| Net weight | 2495 g |
| Dimensions | 382×284×52 mm |
SP 3039212 AFAM Chain Kit 520XLR2 14/50 Standard - Ultra-Light Rear Sprocket passend fuer KAWASAKI KLX 250
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping