Replacement rings: 260240, replacement gudgeon pin: 032027, spare clips:CP1510
passend für:
YAMAHA YZ 125 1997
YAMAHA YZ 125 (CE01) 1998
YAMAHA YZ 125 (CE03) 1999
YAMAHA YZ 125 (CE05) 2000
YAMAHA YZ 125 (CE08) 2001
| Item ID | 289858 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1095403003 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Japan |
| Content | 1 piece |
| Weight | 170 g |
| Net weight | 170 g |
| Dimensions | 84×83×83 mm |
SP 1095403003 PROX Gusskolben passend fuer YAMAHA YZ 125
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping