HONDA CRF250R, X '04-07 Ø77,96MM PISTON
passend für:
HONDA CRF 250 R (ME10) 2004
HONDA CRF 250 R (ME10) 2005
HONDA CRF 250 R (ME10) 2006
HONDA CRF 250 R (ME10) 2007
HONDA CRF 250 X (ME11) 2004
HONDA CRF 250 X (ME11) 2005
HONDA CRF 250 X (ME11) 2006
HONDA CRF 250 X (ME11) 2007
HONDA CRF 250 X (ME11) 2008
HONDA CRF 250 X (ME11) 2009
HONDA CRF 250 X (ME11) 2010
HONDA CRF 250 X (ME11) 2011
HONDA CRF 250 X (ME11) 2012
HONDA CRF 250 X (ME11) 2013
HM CRE 250 F 2004
HM CRE 250 F 2005
HM CRE 250 F 2006
HM CRE 250 F 2007
HM CRE 250 F 2008
HM MOTARD 250F 2004
HM MOTARD 250F 2005
HM MOTARD 250F 2006
HM MOTARD 250F 2007
HM MOTARD 250F 2008
HM CRE 250 F 2009
HM CRE 250 F 2010
HM CRE 250 F 2011
HONDA CRF 250 X (ME11) 2014
HONDA CRF 250 X (ME11) 2015
HONDA CRF 250 X (ME11) 2016
HONDA CRF 250 X (ME11) 2017
| Item ID | 288303 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1095215002 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 1 piece |
| Weight | 234 g |
| Net weight | 234 g |
| Dimensions | 108×108×63 mm |
SP 1095215002 VERTEX Replica Schmiedekolben passend fuer HM MOTARD 250F
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping