Replacement rings: 260215, spare clips: CP1210C, needle bearing cage: 400442
passend für:
KTM 65 SX 2000
KTM 65 SX 2001
KTM 65 SX 2002
KTM 65 SX 2003
KTM 65 SX 2004
KTM 65 SX 2005
KTM 65 SX 2006
KTM 65 SX 2007
KTM 65 SX 2008
| Item ID | 289665 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1094482001 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Taiwan |
| Content | 1 piece |
| Weight | 110 g |
| Net weight | 110 g |
| Dimensions | 69×70×70 mm |
SP 1094482001 PROX Gusskolben passend fuer KTM 65 SX
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping