Replacement rings: 260226, replacement gudgeon pin: 032022, spare clips: CP1410C, needle bearing cage: 400412, top end gasket set: 603087
passend für:
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2002
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2003
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2004
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2005
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2006
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2007
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2008
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2009
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2010
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2011
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2012
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2013
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2014
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2015
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2016
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2017
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2018
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2002
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2003
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2004
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2005
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2006
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2007
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2008
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2009
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2010
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2011
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2012
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2013
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2014
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2015
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2016
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2017
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2018
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2020
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2021
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2022
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2019
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2019
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2020
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2021
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2022
SUZUKI RM 85 BIG WHEELS 19/16 2023
SUZUKI RM 85 STD WHEELS 17/14 2023
| Item ID | 289574 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1093592003 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Japan |
| Content | 1 piece |
| Weight | 144 g |
| Net weight | 144 g |
| Dimensions | 82×86×83 mm |
SP 1093592003 PROX Gusskolben passend fuer SUZUKI RM 85
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping