- Material : Aluminium
- Brake Fluid : DOT 4
passend für:
| Item ID | 286198 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1090739 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 1 piece |
| Weight | 320 g |
| Net weight | 320 g |
| Dimensions | 269×155×94 mm |
SP 1090739 BREMBO Bremshauptzylinder hinten Ø13mm Titan passend fuer Titan
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping