- Terminal type: 090 (FRS & FRSH)
- Applicable wire: 0,30 ~ 1,25mm²
- Material: NBR Nitrile rubber
- Bag of: 50pcs
- For terminal pin : 89502011 & 89502012
- For coupler: 090 (FRS & FRSH)
passend für:
| Item ID | 282270 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1078256 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Japan |
| Content | 1 piece |
| Weight | 100 g |
| Net weight | 100 g |
| Dimensions | 83×73×14 mm |
SP 1078256 TOURMAX Dichtung für Steckverbinder Typ 090 passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping