- Terminal type: 090 (FRSH)
- Applicable wire: 0,30 ~ 1,25mm²
- Pole number: 6
- Material: PBT
- Bag of: 5pcs
- For terminal pin female: 89502012
- For female coupler: 89501041
- Rubber seal: 89502013
passend für:
| Item ID | 282240 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1078215 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Japan |
| Content | 1 piece |
| Weight | 16 g |
| Net weight | 16 g |
| Dimensions | 105×70×17 mm |
SP 1078215 TOURMAX Steckverbinder männlich wasserdicht Typ 090 (FRSH) passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping