- Terminal type: 090 (FRS)
- Applicable wire: 0,30 ~ 1,25mm²
- Pole number: 4
- Material: PBT
- Bag of: 3pcs
- For terminal pin male: 89502011
- For male coupler: 89501030
- Rubber seal: 89502013
passend für:
| Item ID | 282234 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1078209 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Japan |
| Content | 1 piece |
| Weight | 5 g |
| Net weight | 5 g |
| Dimensions | 80×88×22 mm |
SP 1078209 TOURMAX Steckverbinder weiblich wasserdicht Typ 090 (FRS) passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping