ElectroSport stators are designed to be direct replacements to original equipment
- Manufactured to handle higher power loads
- Developed in the USA
- One of the best value for money
passend für:
HONDA CR 250 R (ME03) 1992
HONDA CR 250 R (ME03) 1993
HONDA CR 250 R (ME03) 1994
HONDA CR 250 R (ME03) 1995
HONDA CR 250 R (ME03) 1996
| Item ID | 290093 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1077972 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | China |
| Content | 1 piece |
| Weight | 503 g |
| Net weight | 503 g |
| Dimensions | 203×142×62 mm |
SP 1077972 ELECTROSPORT Stator - Honda CR250R passend fuer HONDA CR 250 R
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping