passend für:
| Item ID | 271844 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1062302 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | China |
| Content | 1 piece |
| Weight | 808 g |
| Net weight | 808 g |
| Dimensions | 342×364×88 mm |
SP 1062302 SHAD SH39/40/42/45/46 Universal Topcase Halter passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping