| Item ID | 271801 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1062230 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 687 g |
| Net weight | 687 g |
| Dimensions | 338×276×101 mm |
SP 1062230 SHAD SH58X/SH59X Topcase Rückenlehne passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping