- Externes Lenkerendgewicht (2er Set) inklusive Schrauben für die Montage
- 35mm Außendurchmesser
- Pulverbeschichtet Schwarz
passend für:
| Item ID | 285606 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1060819 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Australia |
| Content | 1 piece |
| Weight | 3 g |
| Net weight | 3 g |
| Dimensions | 41×76×17 mm |
SP 1060819 BARKBUSTERS Ersatzteil Bar End Insert Kit 10mm passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping