| Item ID | 281414 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1052970 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | United Kingdom |
| Content | 1 piece |
| Weight | 221 g |
| Net weight | 221 g |
| Dimensions | 286×248×40 mm |
SP 1052970 SAMCO Silikon-Vergaserentlüftungsschlauch schwarz 3 m - Innen-Ø 5 mm/Außen-Ø 10 mm passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping