- Bag of 10 plastic hole plug. Perfect for hiding a hole
- Head diameter : 15mm
- Head thickness : 3,5mm
- Length under the head : 10mm
- Material type : polypropène
- Can be mounted on/in/with : M6 thread
passend für:
| Item ID | 281386 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1052939 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | France |
| Content | 1 piece |
| Weight | 8 g |
| Net weight | 8 g |
| Dimensions | 136×76×14 mm |
SP 1052939 BIHR Blindstopfen M6 10 Stück passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping