Designed for use with hoses with an inner diameter of 5 and 6mm
passend für:
| Item ID | 281348 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1052740 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Taiwan |
| Content | 1 piece |
| Weight | 60 g |
| Net weight | 60 g |
| Dimensions | 105×79×27 mm |
SP 1052740 Benzinfilter passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping