Ducati
passend für:
| Item ID | 285092 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1051633 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 1 piece |
| Weight | 134 g |
| Net weight | 134 g |
| Dimensions | 52×30×32 mm |
SP 1051633 BUZZETTI Polradabzieher Außengewinde M27 x 1,25 mm / Rechtsgewinde passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping