| Item ID | 242794 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1043806 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Denmark |
| Content | 1 piece |
| Weight | 38 g |
| Net weight | 38 g |
| Dimensions | 171×136×7 mm |
SP 1043806 TECNIUM Geräuschdämmplatten 9500-4 - passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping