C4
passend für:
| Item ID | 289292 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1017262 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Japan |
| Content | 1 piece |
| Weight | 308 g |
| Net weight | 308 g |
| Dimensions | 77×78×27 mm |
SP 1017262 PROX Kurbelwellenlager 28x68x18mm passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping