passend für:
| Item ID | 299295 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1012083 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 1 piece |
| Weight | 456 g |
| Net weight | 456 g |
| Dimensions | 114×184×79 mm |
SP 1012083 POLINI CP Ø17,5mm Vergaser passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping