DE
passend für:
| Item ID | 241491 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1008639 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Taiwan |
| Content | 1 piece |
| Weight | 100 g |
| Net weight | 100 g |
| Dimensions | 91×123×25 mm |
SP 1008639 TECNIUM Satz Variomatrollen 23x18mm passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping