passend für:
MBK SKYCRUISER 125 2006
MBK SKYCRUISER 125 2008
MBK SKYCRUISER 125 2010
MBK SKYCRUISER 125 2011
MBK SKYCRUISER 125 2012
MBK SKYCRUISER 125 2007
MBK SKYCRUISER 125 2009
YAMAHA X-MAX 125 (SE32) 2006
YAMAHA X-MAX 125 (SE54) 2010
YAMAHA X-MAX 125 (SE32) 2007
YAMAHA X-MAX 125 (SE54) 2011
YAMAHA X-MAX 125 (SE68) 2014
YAMAHA X-MAX 125 (SE32) 2008
YAMAHA X-MAX 125 (SE64) 2012
YAMAHA X-MAX 125 (SE68) 2015
YAMAHA X-MAX 125 (SE68) 2016
YAMAHA X-MAX 125 ABS (SE64) 2013
YAMAHA X-MAX 125 ABS (SEE6) 2018
YAMAHA X-MAX 125 (SE54) 2012
YAMAHA X-MAX 125 ABS (SE68) 2014
YAMAHA X-MAX 125 (SE32) 2009
YAMAHA X-MAX 125 (SE64) 2013
YAMAHA X-MAX 125 ABS (SE64) 2012
YAMAHA X-MAX 125 ABS (SE68) 2015
YAMAHA X-MAX 125 ABS (SE68) 2016
YAMAHA X-MAX 125 ABS (SEC3) 2017
YAMAHA X-MAX 125 ABS (SEE6) 2019
| Item ID | 268704 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1008116 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 1 piece |
| Weight | 2388 g |
| Net weight | 2388 g |
| Dimensions | 180×200×85 mm |
SP 1008116 MAXI DELTA SYSTEM (Clutch BELL Ø135) passend fuer YAMAHA X-MAX 125
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping