VERTEX 40.3MM PISTON RING
passend für:
| Item ID | 287776 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1006249 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 1 piece |
| Weight | 32 g |
| Net weight | 32 g |
| Dimensions | 92×41×5 mm |
SP 1006249 KOLBENRING VERTEX 40.3MM passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping