VERTEX 41.25MM PISTON RING
passend für:
| Item ID | 287753 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1006215 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 1 piece |
| Weight | 10 g |
| Net weight | 10 g |
| Dimensions | 97×43×5 mm |
SP 1006215 KOLBENRING VERTEX 41.25MM passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping