VERTEX Ø15 CIRCLIPS
passend für:
| Item ID | 287732 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1006141 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 1 piece |
| Weight | 11 g |
| Net weight | 11 g |
| Dimensions | 44×47×4 mm |
SP 1006141 VERTEX Sicherungsringe ؠ15 passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping