NAKED yoke protector designed with elegant and minimalist shapes. We have several designs of yoke to fit most of the bikes. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke of your bike before you buy the yoke protector.
suitable for :
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA 2008
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA 2009
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA 2010
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA 2011
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA 2012
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA 2013
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA 2014
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA 2015
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA 2016
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA 2017
| Item ID | 233105 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 7381U |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 580 g |
| Net weight | 80 g |
| Dimensions | 225×300×2 mm |
PUIG 7381U Naked Yoke Protector fitted for SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA Grau
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping