RADIKAL yoke protector with aggressive and sporty shapes available in several colors: blue, red, gray and green (for Kawasaki models only). We have several designs of yokes to fit most of the bikes. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke of your bike before purchasing.
suitable for :
HONDA CBR600RR ABS 2009
HONDA CBR600RR ABS 2010
HONDA CBR600RR ABS 2011
HONDA CBR600RR ABS 2012
HONDA CBR600RR 2007
HONDA CBR600RR 2008
HONDA CBR600RR 2009
HONDA CBR600RR 2010
HONDA CBR600RR 2011
HONDA CBR600RR 2012
HONDA CBR600RR 2013
HONDA CBR600RR 2014
HONDA CBR600RR 2015
HONDA CBR600RR 2016
| Item ID | 233049 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 6969A |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 580 g |
| Net weight | 80 g |
| Dimensions | 223×300×2 mm |
PUIG 6969A Radikal Yoke Protector fitted for HONDA CBR600RR ABS Blau
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping