RADIKAL yoke protector with aggressive and sporty shapes available in several colors: blue, red, gray and green (for Kawasaki models only). We have several designs of yokes to fit most of the bikes. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke of your bike before purchasing.
suitable for :
HONDA CBR1000RR FIREBLADE 2008
HONDA CBR1000RR FIREBLADE SP 2014
HONDA CBR1000RR FIREBLADE SP 2015
HONDA CBR1000RR FIREBLADE SP 2016
HONDA CBR 1000 RR ABS FIREBLADE 2009
HONDA CBR 1000 RR ABS FIREBLADE 2011
HONDA CBR1000RR FIREBLADE 2011
HONDA CBR1000RR FIREBLADE 2010
HONDA CBR1000RR FIREBLADE 2009
HONDA CBR1000RR FIREBLADE 2016
HONDA CBR1000RR FIREBLADE 2015
HONDA CBR1000RR FIREBLADE 2014
HONDA CBR1000RR FIREBLADE 2013
HONDA CBR1000RR FIREBLADE 2012
HONDA CBR 1000 RR ABS FIREBLADE 2010
| Item ID | 233038 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 6964U |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 560 g |
| Net weight | 60 g |
| Dimensions | 225×300×1 mm |
PUIG 6964U Radikal Yoke Protector fitted for HONDA CBR1000RR FIREBLADE Grau
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping