RADIKAL yoke protector with aggressive and sporty shapes available in several colors: blue, red, gray and green (for Kawasaki models only). We have several designs of yokes to fit most of the bikes. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke of your bike before purchasing.
suitable for :
YAMAHA FZ1 FAZER 2006
YAMAHA FZ1 FAZER 2007
YAMAHA FZ1 FAZER 2008
YAMAHA FZ1 FAZER 2009
YAMAHA FZ1 FAZER 2010
YAMAHA FZ1 FAZER 2011
YAMAHA FZ1 FAZER 2012
YAMAHA FZ1 2006
YAMAHA FZ1 2007
YAMAHA FZ1 2008
YAMAHA FZ1 2009
YAMAHA FZ1 2010
YAMAHA FZ1 2011
YAMAHA FZ1 2012
YAMAHA FZ1 2013
YAMAHA FZ1 FAZER 2013
YAMAHA FZ1 FAZER 2014
YAMAHA FZ1 2014
YAMAHA FZ1 2015
YAMAHA FZ1 FAZER 2015
| Item ID | 232967 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 6932A |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 560 g |
| Net weight | 60 g |
| Dimensions | 225×300×1 mm |
PUIG 6932A Radikal Yoke Protector fitted for YAMAHA FZ1 FAZER Blau
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping