RADIKAL yoke protector with aggressive and sporty shapes available in several colors: blue, red, gray and green (for Kawasaki models only). We have several designs of yokes to fit most of the bikes. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke of your bike before purchasing.
suitable for :
SUZUKI GSX650F 2008
SUZUKI GSX650F 2009
SUZUKI GSX650F 2010
SUZUKI GSX650F 2011
SUZUKI GSX650F 2012
SUZUKI GSX650F 2013
SUZUKI GSX650F 2014
SUZUKI GSX650F 2015
SUZUKI GSX650F 2016
| Item ID | 232937 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 6917R |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 580 g |
| Net weight | 80 g |
| Dimensions | 225×300×2 mm |
PUIG 6917R Radikal Yoke Protector fitted for SUZUKI GSX650F Rot
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping