X-TREME yoke protector with carbon look. We have several yoke designs to suit most motorcycles. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke before purchasing.
suitable for :
KAWASAKI ER-6N 2006
KAWASAKI ER-6N 2005
KAWASAKI ER-6N 2008
KAWASAKI ER-6N 2007
| Item ID | 232843 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 4316C |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 580 g |
| Net weight | 80 g |
| Dimensions | 223×300×2 mm |
PUIG 4316C Yoke Protector Xtreme fitted for KAWASAKI ER-6N Carbon look
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping