Machined from a block of aluminum and anodized in seven different colors. Its design combines simplicity of lines and minimalism of racing character. This counterweight is a 40mm long model. There is a universal model and specific models for most motorcycles.
M6
suitable for :
HONDA XL750 TRANSALP 2023
HONDA XL750 TRANSALP 2024
HONDA XL750 TRANSALP 2025
HONDA XL750 TRANSALP 2026
HONDA XL750 TRANSALP ECLUTCH 2026
| Item ID | 239649 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 22127N |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 740 g |
| Net weight | 240 g |
| Dimensions | 100×58×175 mm |
PUIG 22127N Bar Ends Sport fitted for HONDA XL750 TRANSALP Schwarz
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping