Front Brake Lever Adapter
Front Brake lever adapter
suitable for :
YAMAHA T-MAX 560 TECH MAX 2022
YAMAHA T-MAX 560 TECH MAX 2023
YAMAHA T-MAX 560 TECH MAX 2024
YAMAHA T-MAX 560 2025
YAMAHA T-MAX 560 TECH MAX 2025
YAMAHA T-MAX 560 2022
YAMAHA T-MAX 560 2023
YAMAHA T-MAX 560 2024
YAMAHA T-MAX 560 2026
YAMAHA T-MAX 560 TECH MAX 2026
| Item ID | 237440 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 21593N |
| Manufacturer | Motoplastic |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 580 g |
| Net weight | 80 g |
| Dimensions | 43×86×119 mm |
PUIG 21593N Front Brake Lever Adapter fitted for YAMAHA T-MAX 560 TECH MAX Schwarz
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping