Machined from a block of aluminum and anodized in seven different colors. Its design combines simplicity of lines and minimalism of racing character. This counterweight is a 20mm short model. There is a universal model and specific models for most motorcycles.
M5
suitable for :
APRILIA RS 457 2024
APRILIA RS 457 2025
APRILIA RS 457 2026
APRILIA RS125 2025
APRILIA RS 660 2021
APRILIA RS 660 2022
APRILIA RS 660 2023
APRILIA RS 660 2024
APRILIA RS 660 2025
APRILIA RS 660 FACTORY 2025
APRILIA RS 660 2026
APRILIA RS 660 FACTORY 2026
APRILIA RS125 2026
APRILIA TUONO 457 2025
APRILIA TUONO 457 2026
APRILIA TUONO 125 2025
APRILIA TUONO 125 2026
| Item ID | 232790 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 21376O |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 640 g |
| Net weight | 140 g |
| Dimensions | 100×57×181 mm |
PUIG 21376O Bar Ends Speed fitted for APRILIA RS 457 Gold
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping