Machined from a block of aluminum and anodized in seven different colors. Its design combines simplicity of lines and minimalism of racing character. This counterweight is a 40mm long model. There is a universal model and specific models for most motorcycles.
M8
suitable for :
KYMCO AK550 PREMIUM 2024
KYMCO AK550 PREMIUM 2025
KYMCO AK550 2017
KYMCO AK550 2019
KYMCO AK550 2020
KYMCO AK550 2021
KYMCO AK550 2022
KYMCO AK550 2023
KYMCO AK550 PREMIUM 2026
KYMCO AK550 2018
| Item ID | 220322 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 21034A |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 660 g |
| Net weight | 160 g |
| Dimensions | 100×145×50 mm |
PUIG 21034A Bar Ends Sport fitted for KYMCO AK550 PREMIUM Blau
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping