Machined from a block of aluminum and anodized in seven different colors. Its design combines simplicity of lines and minimalism of racing character. This counterweight is a 20mm short model. There is a universal model and specific models for most motorcycles.
M17/100
suitable for :
KAWASAKI ZX-6R NINJA 2008
KAWASAKI ZX-6R NINJA 2007
KAWASAKI ZX-10R 2005
KAWASAKI ZX-10R 2004
| Item ID | 220212 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 21014N |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 660 g |
| Net weight | 160 g |
| Dimensions | 100×145×50 mm |
PUIG 21014N Bar Ends Speed fitted for KAWASAKI ZX-6R NINJA Schwarz
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping