NAKED fuel cap cover designed with elegant and minimalist shapes. We have several designs of caps to fit most of the bikes. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend verify the design of the fuel cap with all our fuel caps diagrams when ordering. Check technical section.
suitable for :
APRILIA TUONO 660 2021
APRILIA TUONO 660 2022
APRILIA TUONO 660 FACTORY 2022
APRILIA TUONO 660 2023
APRILIA TUONO 660 FACTORY 2023
APRILIA TUONO 660 2024
APRILIA TUONO 660 FACTORY 2024
APRILIA TUONO 660 2025
APRILIA TUONO 660 FACTORY 2025
APRILIA TUONO 660 FACTORY 2026
APRILIA RS125 2025
APRILIA RS 660 2021
APRILIA RS 660 2022
APRILIA RS 660 2023
APRILIA RS 660 2024
APRILIA RS 660 2025
APRILIA RS 660 FACTORY 2025
APRILIA RS 660 2026
APRILIA RS 660 FACTORY 2026
APRILIA RS125 2026
| Item ID | 219571 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 20613U |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 540 g |
| Net weight | 40 g |
| Dimensions | 158×216×1 mm |
PUIG 20613U Naked Fuel Cap Covers fitted for APRILIA TUONO 660 Grau
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping