Renew the look of your motorcycle’s bar ends with the handlebar Thruster from Puig. Made of ultralight material, only 58 gr, they will bring the ideal balance to your motorcycle. The Thruster bar ends are made up of two parts, the body and the Hi-Tech parts caps. The latter is available in various colors and it should be noted that both the stopper and the stoppers with black finish are sold separately.
Set of Black base section model Thruster
suitable for :
APRILIA RS 457 2024
APRILIA RS 457 2025
APRILIA RS 457 2026
APRILIA RS125 2025
APRILIA RS 660 2021
APRILIA RS 660 2022
APRILIA RS 660 2023
APRILIA RS 660 2024
APRILIA RS 660 2025
APRILIA RS 660 FACTORY 2025
APRILIA RS 660 2026
APRILIA RS 660 FACTORY 2026
APRILIA RS125 2026
APRILIA TUONO 457 2025
APRILIA TUONO 457 2026
APRILIA TUONO 125 2025
APRILIA TUONO 125 2026
| Item ID | 219570 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 20612N |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 700 g |
| Net weight | 200 g |
| Dimensions | 100×144×55 mm |
PUIG 20612N Bar Ends Thruster fitted for APRILIA RS 457 Schwarz
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping