Improves the aerodynamics of your motorcycle, maintaining its sporty and modern character, with the Flanker windshield. This minimalist windscreen fits in with the sharp and forceful lines of the new motorcycles, a design language that will combine most naked models on the market today. Please check the ABE carefully to see if this part is suitable for your motorcycle.
DIMENSIONS (LENGTH X WIDTH): 303 X 270 MM
suitable for :
SUZUKI INAZUMA 2013
SUZUKI INAZUMA 2014
SUZUKI INAZUMA 2015
SUZUKI INAZUMA 2016
VESPA GTS 125 2021
| Item ID | 187788 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 20336N |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 1920 g |
| Net weight | 1420 g |
| Dimensions | 94×366×320 mm |
PUIG 20336N Flanker fitted for SUZUKI INAZUMA Schwarz
PU 20336N Windshield Flanker Schwarz
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping