RADIKAL fuel cap designed with aggressive and sporty shapes available in various colors: blue, red, gray and green (Kawasaki models only). We have several designs of caps to fit most of the bikes. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend verify the design of the fuel cap with all our fuel caps diagrams when ordering. Check technical section.
suitable for :
SUZUKI GSX-S125 2017
SUZUKI GSX-S125 2019
SUZUKI GSX-S125 2020
SUZUKI GSX-S125 2021
SUZUKI GSX-R125 2022
SUZUKI GSX-S125 2022
SUZUKI GSX-R125 2023
SUZUKI GSX-S125 2023
SUZUKI GSX-R125 2024
SUZUKI GSX-S125 2024
SUZUKI GSX-S125 2025
SUZUKI GSX-S125 2018
SUZUKI GSX-R125 2025
SUZUKI GSX-R125 2026
SUZUKI GSX-S125 2026
| Item ID | 183836 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 9965R |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 540 g |
| Net weight | 40 g |
| Dimensions | 160×220×3 mm |
PUIG 9965R Radikal Fuel Cap Covers fitted for SUZUKI GSX-S125 Rot
PU 9965R Rot
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping