With this support, you can mount the original indicators of your motorcycle on the Puig license plate holder, avoiding modifications to the electrical connections. The piece is made of steel and has a black EPOXY paint finish.
PAIR OF SUPPORT FOR ORIGINAL TURN LIGHT
suitable for :
SUZUKI GSX-S125 2017
SUZUKI GSX-R125 2017
SUZUKI GSX-R125 2018
SUZUKI GSX-R125 2019
SUZUKI GSX-S125 2019
SUZUKI GSX-R125 2020
SUZUKI GSX-S125 2020
SUZUKI GSX-S125 2021
SUZUKI GSX-R125 2022
SUZUKI GSX-S125 2022
SUZUKI GSX-R125 2023
SUZUKI GSX-S125 2023
SUZUKI GSX-R125 2024
SUZUKI GSX-S125 2024
SUZUKI GSX-S125 2025
SUZUKI GSX-S125 2018
SUZUKI GSX-R125 2025
SUZUKI GSX-R125 2026
SUZUKI GSX-S125 2026
| Item ID | 183832 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 9959N |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 600 g |
| Net weight | 100 g |
| Dimensions | 60×110×110 mm |
PUIG 9959N Support for Original Turn Light fitted for SUZUKI GSX-S125 Schwarz
PU 9959N Schwarz
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping