The Puig catalog has a line of equipment for the rider, including clothing and accessories such as this scarf, designed with the Puig Hi-Tech Parts logotype. Made in a soft and breathable fabric, this piece of clothing completes the protection of neck and face, especially when a cold weather surprises us on the road.
Puig Hi-Tech Parts Neck Gaiter
suitable for :
UNIVERSAL UNIVERSAL UNIVERSAL
| Item ID | 183533 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 9345N |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 530 g |
| Net weight | 30 g |
| Dimensions | 154×170×4 mm |
PUIG 9345N Neck Gaiter fitted for UNIVERSAL UNIVERSAL Schwarz
PU 9345N Schwarz
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping