These PUIG Café Racer semifairings are accessories of the well known Café Bikes that combine the agressive and post modern style. Universal accessory with two mounting points and homologated lights.
Pair of bridles 31mm to 36mm
suitable for :
UNIVERSAL UNIVERSAL UNIVERSAL
| Item ID | 186232 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 5242D |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 500 g |
| Net weight | 0 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |
PUIG 5242D Cafe Racer Mask fitted for UNIVERSAL UNIVERSAL Aluminium
PU 5242D Aluminium
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping