PUIG offers you the solution to cover those unsightly holes that your motorcycle's chassis has. With the PUIG plugs you will solve the problem, harmonizing the image of your unit. Part only available for specific models.
CHASSIS PLUGS
suitable for :
SUZUKI DL650 V-STROM 2012
SUZUKI DL650 V-STROM 2013
SUZUKI DL650 V-STROM 2014
SUZUKI DL650 V-STROM 2015
SUZUKI DL650 V-STROM 2016
SUZUKI DL650 V-STROM 2017
SUZUKI DL650 V-STROM 2018
SUZUKI DL650 V-STROM 2019
SUZUKI DL650 V-STROM 2020
SUZUKI DL650 V-STROM 2021
SUZUKI DL650 V-STROM 2022
SUZUKI DL650 V-STROM 2023
SUZUKI DL650 V-STROM 2024
SUZUKI DL650 V-STROM 2025
SUZUKI DL650 V-STROM 2026
| Item ID | 185967 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 3893N |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 920 g |
| Net weight | 420 g |
| Dimensions | 360×180×120 mm |
PUIG 3893N Chassis Plugs fitted for SUZUKI DL650 V-STROM Schwarz
PU 3893N Schwarz
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping