Puig acrylic logo for brand distributors. Puig is synonymous of quality, high performance and reliability. Users recognize the Puig stamp, which they quickly identify due to their close relationship with the MotoGP and WorldSBK championship teams, and their contribution to the great performance of their bikes. With the Puig acrylic logo, the customer identifies the store with quality.
Dimensions
suitable for :
UNIVERSAL UNIVERSAL UNIVERSAL
| Item ID | 184998 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 2203B |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 1360 g |
| Net weight | 860 g |
| Dimensions | 305×690×2 mm |
PUIG 2203B PUIG Acrylic fitted for UNIVERSAL UNIVERSAL Weiss
PU 2203B Weiss
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping