Front Brake Lever Adapter
Front Brake lever adapter
suitable for :
YAMAHA YZF-R3 2015
YAMAHA MT-03 2016
YAMAHA YZF-R3 2016
YAMAHA MT-03 2017
YAMAHA YZF-R3 2017
YAMAHA MT-03 2018
YAMAHA YZF-R3 2018
YAMAHA MT-03 2019
YAMAHA MT-03 2020
YAMAHA MT-03 2021
YAMAHA MT-03 2022
YAMAHA MT-03 2023
YAMAHA MT-03 2024
YAMAHA MT-03 2025
YAMAHA X-MAX 125 2018
YAMAHA X-MAX 125 2019
YAMAHA X-MAX 125 2020
YAMAHA X-MAX 125 2021
YAMAHA X-MAX 125 2022
YAMAHA X-MAX 300 2017
YAMAHA X-MAX 300 2018
YAMAHA X-MAX 300 2019
YAMAHA X-MAX 300 2020
YAMAHA X-MAX 300 2021
YAMAHA X-MAX 300 2022
YAMAHA MT-03 2026
Puig 7861N Levers 3.0. adapter suitable for YAMAHA YZF-R3 Schwarz
| Item ID | 39023 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 7861N |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 580 g |
| Net weight | 80 g |
| Dimensions | 44×86×121 mm |
| Customs tariff number | 87141900 |
PUIG 7861N Front Brake Lever Adapter fitted for YAMAHA YZF-R3 Schwarz
Puig 7861N Levers 3.0. adapter suitable for YAMAHA YZF-R3 Schwarz
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping