TOURMAX carburetor spare parts are one the best solution for a reliable and thrifty carburetor renewing. OEM sized and designed, they are avalaible for many bike fitments.
- Carburetor float needles
- Complete kit for your machine
passend für:
HONDA CBR 600 F (PC31) 1995
HONDA CBR 600 F (PC31) 1996
HONDA CBR 600 F (PC31) 1997
HONDA CBR 600 F (PC31) 1998
HONDA CBR 600 F (PC35) 1999
HONDA CBR 600 F (PC35) 2000
HONDA CBR 900 RR FIREBLADE 1992
HONDA CBR 900 RR FIREBLADE 1993
HONDA CBR 900 RR FIREBLADE 1994
HONDA CBR 900 RR FIREBLADE 1995
HONDA VFR 750 F INTERCEPTOR (RC36) 1994
HONDA VFR 750 F INTERCEPTOR (RC36) 1995
HONDA VFR 750 F INTERCEPTOR (RC36) 1996
HONDA VFR 750 F INTERCEPTOR (RC36) 1997
HONDA CB 900 F BOL D'OR SC01 1981
HONDA CB 900 F BOL D'OR SC09 1982
HONDA CB 400 T 1978
HONDA CB 650 CUSTOM (RC05) 1981
HONDA CB 750 F (RC04) 1980
HONDA CB 750 F (RC04) 1981
HONDA CB 750 F (RC04) 1982
HONDA CB 750 F2 (RC04) 1982
HONDA CB 1100 R (SC05) 1981
HONDA CB 1100 R (SC08) 1982
HONDA CB 1100 R (SC08) 1983
HONDA CB 1100 F (SC11) 1983
HONDA CX 500 (CX500) 1980
HONDA CX 500 (CX500) 1981
HONDA CX 500 (CX500) 1982
| Art.-ID | 280047 |
| Zustand | Neu |
| Altersfreigabe | Ohne Altersbeschränkung |
| Varianten-ID | 1004018 |
| Hersteller | PW |
| Herstellungsland | Japan |
| Inhalt | 1 Stück |
| Gewicht | 3 g |
| Netto-Gewicht | 3 g |
| Maße | 48×25×4 mm |
SP 1004018 TOURMAX Düsennadel Vergaser Honda VFR750F passend fuer HONDA CBR 600 F
SP 1004018 TOURMAX Düsennadel Vergaser Honda VFR750F passend fuer HONDA CBR 600 F
| Verfügbarkeit: | Sofort versandfertig, Lieferzei 5 Tage |
|---|
* inkl. ges. MwSt. zzgl. Versandkosten