- Avoids graphics from peeling away easily
- Expands the lifetime of your graphics
- Made in translucent plastic
- Made of highly Resistant Plastic
- Resistant to wear and abrasion
- Slim Fit to avoid dirt between the guard and plastic parts
- Easy to install, only one mounting point
- Perfect fit
passend für:
KTM 125 SX 2017
KTM 125 SX 2016
KTM 150 SX 2016
KTM 125 SX 2018
KTM 150 SX 2017
KTM 150 SX 2018
KTM 250 SX 2017
KTM 250 SX 2016
KTM 250 SX 2018
KTM 250 SX-F 2016
KTM 250 SX-F 2017
KTM 250 SX-F 2018
KTM 350 SX-F 2016
KTM 350 SX-F 2017
KTM 350 SX-F 2018
KTM 450 SX-F 2016
KTM 450 SX-F 2017
KTM 450 SX-F 2018
KTM 125 EXC 2017
KTM 125 EXC SIX DAYS 2017
KTM 125 XC-W 2017
KTM 125 XC-W 2018
KTM 125 XC-W 2019
KTM 150 XC-W 2017
KTM 150 XC-W 2018
KTM 250 EXC 2017
KTM 250 EXC SIX DAYS 2017
KTM 250 EXC FACTORY EDITION 2017
KTM 250 EXC TPI 2018
KTM 250 EXC TPI 2019
KTM 250 EXC TPI SIX DAYS 2018
KTM 250 EXC TPI SIX DAYS 2019
KTM 250 EXC-F 2017
KTM 250 EXC-F 2018
KTM 250 EXC-F 2019
KTM 250 EXC-F SIX DAYS 2017
KTM 250 EXC-F SIX DAYS 2018
KTM 250 EXC-F SIX DAYS 2019
KTM 250 XC 2017
KTM 250 XC 2018
KTM 250 XC-F 2017
KTM 250 XC-F 2018
KTM 250 XC-F 2019
KTM 250 XC-W TPI 2018
KTM 300 EXC 2017
KTM 300 EXC FACTORY EDITION 2017
KTM 300 EXC SIX DAYS 2017
KTM 300 EXC TPI 2019
KTM 300 EXC TPI 2018
KTM 300 EXC TPI SIX DAYS 2019
KTM 300 EXC TPI SIX DAYS 2018
KTM 300 XC 2017
KTM 300 XC 2018
KTM 300 XC 2019
KTM 350 EXC-F 2017
KTM 350 EXC-F 2018
KTM 350 EXC-F 2019
KTM 350 EXC-F SIX DAYS 2017
KTM 350 EXC-F SIX DAYS 2018
KTM 350 EXC-F SIX DAYS 2019
KTM 350 XC-F 2017
KTM 350 XC-F 2018
KTM 350 XC-F 2019
KTM 450 EXC-F 2017
KTM 450 EXC-F 2018
KTM 450 EXC-F 2019
KTM 450 EXC-F SIX DAYS 2017
KTM 450 EXC-F SIX DAYS 2018
KTM 450 EXC-F SIX DAYS 2019
KTM 500 EXC-F 2017
KTM 500 EXC-F 2018
KTM 500 EXC-F 2019
KTM 500 EXC-F SIX DAYS 2017
KTM 500 EXC-F SIX DAYS 2018
KTM 500 EXC-F SIX DAYS 2019
KTM 450 SX-F HERLINGS REPLICA 2019
KTM 250 EXC TPI SIX DAYS 2020
KTM 250 EXC TPI SIX DAYS 2021
KTM 250 EXC TPI SIX DAYS 2022
KTM 300 EXC TPI SIX DAYS 2020
KTM 300 EXC TPI SIX DAYS 2021
KTM 300 EXC TPI SIX DAYS 2022
KTM 300 EXC TPI ERZBERGRODEO 2020
KTM 300 EXC TPI ERZBERGRODEO 2021
KTM 300 EXC TPI ERZBERGRODEO 2022
KTM 125 XC-W 2020
KTM 250 EXC TPI SIX DAYS 2023
KTM 250 XC-W 2019
KTM 300 EXC TPI SIX DAYS 2023
KTM 300 EXC TPI ERZBERGRODEO 2023
| Art.-ID | 273468 |
| Zustand | Neu |
| Altersfreigabe | Ohne Altersbeschränkung |
| Varianten-ID | 1086453001 |
| Hersteller | PW |
| Herstellungsland | Portugal |
| Inhalt | 1 Stück |
| Gewicht | 104 g |
| Netto-Gewicht | 104 g |
| Maße | 176×119×37 mm |
SP 1086453001 POLISPORT Graphic Guard Protector Clear KTM passend fuer KTM 450 SX-F Transparen
SP 1086453001 POLISPORT Graphic Guard Protector Clear KTM passend fuer KTM 450 SX-F Transparen
| Verfügbarkeit: | Sofort versandfertig, Lieferzei 5 Tage |
|---|
* inkl. ges. MwSt. zzgl. Versandkosten