- M E R K M A L -
Kettenqualität:
Kettenfarbe: Stahl/Stahl
Material:
Ketten-Radversion: Ultra leicht - hard eloxiert
Ritzel-Version: Standard
Art der Kette: O-Ring
Ketten AFAM: XLR2
Anzahl der Kettenglieder:
passend für:
KTM 300 GS 1985
KTM 300 GS 1986
| Item ID | 297836 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 3039320 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | |
| Content | 1 piece |
| Weight | 2527 g |
| Net weight | 2527 g |
| Dimensions | 382×284×52 mm |
SP 3039320 AFAM Chain Kit 520XLR2 13/52 Standard - Ultra-Light Hard Anodized Rear Sprocket passend fuer KTM 300 GS
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping